W dość zmiennych warunkach atmosferycznych😉 Zuzanna Wróbel i Dzwoneczek zakończyli dwudniowe zawody na Stadionie. W sobotę w konkursie 90 cm ( dokładności ) w pierwszym przejeździe bezbłędnie, w drugim udało się złapać 4 punkty. Dzisiaj dwa na czysto, też 90 cm (dokładności ). GRATULACJE!!! ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebooku

Dziś ruszyła nasza reaktywowana strona internetowa.
W ciągu najbliższych kilku dni będzie ona wciąż uzupełniana o nowości.
Projekt i realizacja Mobilne Studio Reklamy Karol Jędrzejczyk

Zapraszamy.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Austria pod znakiem "piątki" - dzisiaj Karol i Luk po bardzo udanym przejeździe zajęli...
5 miejsce we freestyle, z wynikiem 65,667%😃
Zarówno we Włoszech, jak i w Austrii maagowski team pokazał dobrą formę. Teraz krótka przerwa regeneracyjna, a potem przygotowania do głównego startu w tym sezonie - MISTRZOSTW EUROPY W PARAUJEŻDŻENIU!!! Gratulacje!!!

W dniu dzisiejszym Zuzanna Wróbel i Dzwoneczek dobrymi i czystymi przejazdami w konkursie 85 cm uplasowali się na 7 i 11 miejscu. Paulina Zawierucha i Melponea ukończyły konkurs 50 cm z wynikiem 4 i 8 punktów karnych. Może podium nie było...Ale i tak wszyscy zadowoleni😃Gratulacje!!! ... Zobacz więcejZobacz mniej

Dobre wieści również z Polski😉!!!
W pierwszym dniu zawodów regionalnych w Stangrecie Zuzanna Wróbel i Dzwoneczek zajęli 2 i 3 miejsce w konkursie 80 cm ( różnica do zwycięskiej pary 0,4 s).
Bardzo udany debiut Pauliny Zawieruchy i klaczy Melponea, również 2 i 3 miejsce w konkursie 50 cm.